Zie deze video!
De politie in het Capitol opent het vuur op Trump aanhangers.
Pro-Trump aanhangers hebben vanmiddag het Capitol bestormd, en drongen door tot de Senaat en het kantoor van Nancy Pelosi. Daar waar de politie het hele vorige jaar geen vuurwapens gebruikte tegen plunderende en gewelddadige linkse Antifa en Black Lives Matter activisten, werd nu wèl het vuur geopend. Daarbij kwam een vrouw om het leven. Is dit het begin van de voorspelde volksopstand en misschien wel burgeroorlog? Trump roept zijn aanhang in ieder geval op om vreedzaam te blijven, en terug te keren naar huis.
De bestorming volgde op het voorlezen van valse verklaringen door de Democraten dat Joe Biden de meeste stemmen heeft gekregen, en dat de verkiezingen volkomen eerlijk en transparant zouden zijn verlopen. Zoals u weet is het tegendeel waar; nog nooit zijn er Amerikaanse verkiezingen geweest waarbij de verkiezingsfraude zó massaal was en zó openlijk gebeurde.
De mainstream media, die Antifa en BLM ondanks hun enorme geweld altijd ‘vreedzame demonstranten’ noemden, zijn er nu als de kippen bij om de bestorming te veroordelen.
‘Wij denken dat dit nog maar een voorproefje is van wat er gaat komen als Trump de Insurrection Act niet activeert, en de verraders die zo overduidelijk en schaamteloos de verkiezingen hebben gestolen, niet arresteert,’ schrijft Mike ‘Natural News’ Adams.
De gouverneur heeft inmiddels de Nationale Garde te hulp geroepen. Volgt er een bloedbad, dan zou dat inderdaad wel eens het begin van het einde van de Verenigde Staten kunnen inluiden.
Xander
(1) Natural News
Zie ook o.a.:
05-01: ‘Vlag van Revolutie 1776 op Witte Huis: Trump zal zich tot bittere einde verzetten tegen coup’
© Xandernieuws
By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://tooljunkie.eu/wappie/